Categorii produse
Your Cart

Paltonas Eden

Paltonas Eden
Paltonas Eden
Paltonas Eden
Paltonas Eden
Paltonas Eden
Paltonas Eden
Paltonas Eden
249 RON
Fără TVA: 249 RON

Opţiuni disponibile

Paltonas elegant, ideal pentru a fi asortat la o tinuta de gala sau casual, realizat din stofa de lana si dublat cu brocart. Paltonasul este accesorizat cu floricele din dantela in talie.

La produsele din aceasta colectie termenul de livrare este de 5-7 zile.

Comanda minima pentru a beneficia de transport gratuit este de 500 RON.

 

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta  sold4850525458596163
Lungime maneca1921232631333638
Lungime spate1718192023242526
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa910111316   

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Rău Bun
Captcha