Categorii produse
Your Cart

Rochita Clara Polkadots

Rochita Clara Polkadots
Rochita Clara Polkadots
249 RON
Fără TVA: 249 RON

Opţiuni disponibile

Rochita Clara Polkadots


Rochita vesela, realizata din tesatura de bumbac, in talie cu cordon care se leaga la spate. Pentru volum, rochita este prevazuta cu jupa din tul.

Rochita poate fi completata cu bentita (25 RON) si botosei (45 RON) pentru varste mici.


Pentru modele de rochite de botez, rochite pentru ocazii speciale pentru fete de varste mici, magazinul online https://botezcopii.ro/categorie-produs/botez-fete/rochite-botez/ va asteapta cu sute de modele de rochite elegante, realizate din tesaturi naturale, trusouri botez si cutii trusouri, precum si cu o mare varietate de accesorii bentite, botosei, palarioare si caciulite.

Nu am uitat nici de fratiorii mici! Costumase elegante, costumase confortabile si usoare de vara, botosei, palariute, camasute si pantalonasi! Toate aceste produse, si nu numai, va sunt prezentate in magazinul nostru!

https://botezcopii.ro/categorie-produs/botez-baieti/costumase-botez-baieti/


La produsele din aceasta colectie termenul de livrare este de 5-7 zile.

Comanda minima pentru a beneficia de transport gratuit este de 500 RON.

 

Varsta3 luni6 luni9 luni1 an2 ani3 ani4 ani5 ani
Inaltime626874809298104110
Circumferinta talie4446485052535455
Circumferinta bust4749515356575859
Circumferinta  sold4850525458596163
Lungime maneca1921232631333638
Lungime spate1718192023242526
Circumferinta gat2324252527272828
Circumferinta cap4042444648505152
Lungime talpa910111316   

Spune-ţi opinia

Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
Rău Bun
Captcha